Hakkımızda

 

 

1980'lerde Manisa Alaşehir İlçesinde 100 metrekarelik mağazasıyla hizmete başlayan Hatipoğlu Gıda, Gelişmekte olan, Topluma Yönelik Sorumluluklarının Bilincinde Olan Hatipoğlu Gıda Ltd. Şti. Toptan Gıda ve Temizlik Ticaretini Yaparak , Ülke Ekonomisi ve İstihdamını Düşünerek haraket etmiştir.

Bölgenin Lider , Toptan Ve Perakende Kuruluşu Hatipoğlu Gıda Ltd. Şti. Bugün 200 Bin M2 Üzeri Alanda Yaş Üzüm Yetiştirerek , Bölgenin Geçim Kaynağı Üzüm Çiftçiliğinede Değer Vermektedir.

Gümüzde Başarılarla Dolu Hayat Hikayesi Olan Hatipoğlu Gıda Ltd. Şti.  2020 Yılında E-Ticaret Alt yapısını Kurarak Türkiye'nin Birçok İl ve İlçelerine Ürün Satışları yapmaktadır.

''Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat'' Vizyon Anlayışı İle Müşterilerine Kaliteli Ürünleri Uygun Fiyata Sunmak Hatipoğlu Gıda'nın Ana Prensibidir.

Kurulduğu ilk yıldan bu yana perakendecilik anlayışını kaliteyle birleştiren ve değişen trendlere hızlıca ayak uyduran Hatipoğlu Gıda, her geçen gün bünyesine yeni müşteriler katıyor ve sizlere en iyi kaliteyi sunmayı hedefliyor.

Bu nedenle Hatipoğlu Gıda'nın ana mottosu "Sınırsız Müşteri Mutluluğu"dur.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR