Teslimat Koşulları:

www.hatipoglumarket.com'dan sipariş etmiş olduğunuz ürünleri belirlediğimiz tarihlerde teslim etmeye gayret ediyoruz.

 

Hava durumundan kaynaklanan veya şehrin yoğun trafik zamanlarına takılan kargo kaynaklı sevkiyatlarda geç teslim edebilme hakkı yolcudanalin.com.tr'ye aittir.Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

 

Manisa / Alaşehir merkezli şirketimizden Manisa / Alaşehir ilçesine yapılacak teslimatlarda ürünler doğal saklama koşullarına uygun ve soğuk ürünlerde soğuk zincir kırılmadan hatipoglumarket.com'un kendi bünyesine ait personel ve araçlarla gönderilecektir.

 

Manisa / Alaşehir merkezli şirketimizden Manisa / Alaşehir harici siparişlerde kargo ile gönderim yapılmaktadır.

Manisa / Alaşehir İlçesinden verilen Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 1 iş günü sonunda teslimat adresinize teslim edilir.

Manisa / Alaşehir harici siparişleriniz'de hafta içi Saat:15:00 kadar verilen siparişler aynı  gün Hafta sonu verilen siparişler ilk çalışma gününde kargoya teslim edilir.

 

Teslimat şartları konusunda müşteri temsilcimize ulaşabilirsiniz. 

 

Nakliye / Kargo Ücreti

149 ₺altındaki alışverişlerinizde 13,99 TL kargo ücreti talep edilmektedir.

 

Kapıda ödeme ücreti 11,99 TL dir

 

150 ₺ ve üzerindeki alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

Teslimat Saatleri:

hatipoglumarket.com siparişlerin teslimatlarını sadece Manisa / Alaşehir ilçelerine aşağıdaki saatler aralığında yapmaktadır. Ödeme sayfasından size en uygun sipariş teslimat saatini seçebilirsiniz.

10:00 - 11:00

11:00 - 12:00

13:00 - 15:00

17:00 - 18:00

Aynı Gün Teslimat Ücreti :4,99 TL dir.

 

Sipariş Alt Limiti:

Sipariş alt limiti yoktur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR